ZESPÓŁ

BARTOSZ CHOŁUJ

Dyrektor ds. Realizacji

b.choluj@apritech.pl

+48 602 667 500

Bartosz Chołuj pracuje w firmie Apritech od początku jej działalności. Odpowiada  za budowanie jej pozycji na rynku i pozyskiwanie nowych klientów. Nadzoruje proces realizacji kontraktów, dbając o ich właściwy przebieg, bezpieczeństwo kosztowe i terminowe.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży wykończenia i wyposażenia wnętrz biurowych i publicznych. Karierę zaczynał w firmie Interbiuro, gdzie spędził 10 lat ,przechodząc różne szczeble w strukturze firmy i kończąc na stanowisku dyrektora handlowego. Swoją pracę kontynuował w Hochtief Faciliti Management/SPIE Polska oraz  Apricot Capital Group odpowiadając za koordynację procesu fit-out z najemcami i przygotowanie powierzchni biurowej pod najem. Prace te powadzone były w ścisłej współpracy z generalnym wykonawcą, koordynatorami ze strony najemcy oraz architektami.

Do głównych realizacji prowadzonych i nadzorowanych w dotychczasowej karierze należą m.in. :

- biura o powierzchni kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych w takich budynkach  jak m.in.: Business Gardem Warszawa, Tajfun, Brama Zachodnia, Blue Tower, Żoliborz One, Athina Park, Silver Forum Wrocław, Klif Tower, Centrum Giełdowe, Alto Wilanów,  Kopernik Office Building, Marynarska Bussines Park, Atrium Tower, Spektrum Tower

- realizacja i wyposażenie placówek dla  takich instytucji jak Allianz, Alior Bank oraz Polbank na terenie całego kraju (łącznie ponad 100 oddziałów)

- przebudowa wnętrz Centrum Handlowego Klif (Dom Mody Klif) w Warszawie

PAWEŁ KOCHAŃSKI

Project Manager

p.kochanski@apritech.pl

+48 664 089 718

Paweł Kochański pracuje firmie Apritech sp. z o.o. od września 2015 roku. Pełni funkcję Project Managera i odpowiada za nadzór nad realizowanymi przez firmę projektami Fit–out.

Posiada 10 letnie doświadczenie w branży, zdobyte przy realizacji projektów dla Właścicieli i Reprezentantów budynków min. dla Warimpex, Immofinanz Group, Globe Trade Centre, Apricot Capital Group, Knight Frank, Colliers International, Yours, Real Management.

Pracował również bezpośrednio dla Najemców realizując powierzchnie biurowe na ich indywidualnych budżetach m.in. dla Hankook Polska, Vivus, Millward Brown, TP Emitel, GrECo JLT, NASK, Atradius, Xstream Poland, Xelion, Daikin Polska, Securitas Polska, Call Center Poland, Media Regionalne, Rodhe & Schwartz, Target Polska, BPS S.A, TK Telekom, Dryvit Systems, Krajowy Rejestr Długów. W latach 2010–2014 opowiadał za projekt wdrożenia księgi standardów placówek bankowych z Grupy BPS, realizując wszystkie etapy postępowania od stworzenia księgi poprzez projekt po wykonawstwo wielobranżowe 45 oddziałów Banku zrzeszonych w Grupie BPS  na terenie całej Polski.

Do jego obowiązków należy m.in. wycena kosztów przygotowania projektów wykończeniowych, modyfikacji, napraw, rozbudowy i przygotowanie założeń budżetowych, udział w ustalaniu z najemcami zakresu prac dodatkowych i przygotowanie budżetu kompensacji, przygotowanie i przeprowadzenie procedur wyłonienia wykonawców poszczególnych zakresów prac zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi w tym zakresie. W ramach realizowanych zadań odpowiada również za współpracę z przedstawicielami właściciela budynku, koordynatorami ze strony najemcy oraz architektami na każdym etapie inwestycji.

ŁUKASZ WÓDZ

Project Manager

l.wodz@apritech.pl

+48 531 544 295

Łukasz Wódz pełni funkcję Junior Project Manager od początku działalności spółki Apritech, od 2014 roku w grupie Apricot Capital Group. Odpowiada zarówno za proces przygotowania realizacji projektu, przygotowując kosztorysy  oraz ustalając warunki handlowe z Kontrahentami i Inwestorami, oraz nadzoruje wszystkie etapy procesu realizacji projektu, bazując na doświadczeniu zdobytym jako Kierownik Projektu w Inwestbud Holding, a także jako Inżynier Budowy na realizacjach obiektów mieszkaniowych największych trójmiejskich deweloperów: Inpro S.A. oraz Grupę Allcon.

Doświadczenie popiera dyplomem Magistra Inżyniera uzyskanym na Politechnice Gdańskiej. Nadzorował prace projektowe oraz wykonawcze z ramienia właściciela budynku biurowego, gdzie był odpowiedzialny

za kierowanie i nadzorowanie prac aranżacji biurowych oraz części wspólnych. W zespole Generalnego Wykonawcy zrealizował powierzchnie biurowe dla tak prestiżowych właścicieli budynków jak Warimpex, BNP Paribas Real Estate, Apricot Capital Group, ViaDom.

MAREK KAŹMIERCZAK

Project Manager

m.kazmierczak@apritech.pl

+48 784 052 445

Marek Kaźmierczak związany jest z spółką Apritech od marca 2017 roku. Pełni funkcję Project Managera i odpowiada za nadzór nad realizowanymi przez spółkę projektami Fit–out.

Marek jest absolwentem Wydziału budownictwa Politechniki Częstochowskiej i posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży budownictwa które zdobywał pracując z ramienia Projektanta, Generalnego Wykonawcy oraz Inwestora. Pracę zawodową rozpoczynał w biurze projektowym następnie pracował w takich firmach jak Budimex, Tebodin, Universal Podlaski, Real Management, Interbiuro, Tetris. Od 2009 roku posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi.

Do głównych inwestycji przy realizacji których brał udział lub nadzorował proces realizacji bezpośrednio należą m.in.: siedziba główna PSE S.A. w Konstancin- Jeziorna, osiedle mieszkaniowe La Lumiere Warszawa Wilanów, apartamentowiec przy ul. Gagarina, budynek biurowy Bolero Office Point Etap I w Warszawie, aranżacje biurowe w budynkach biurowych Żoliborz One, Brama Zachodnia, Cosmopolitan, Saski Crescent, Nimbus, Athina Park oraz apartament mieszkalny w realizacji „pod klucz” w budynku Rezydencja Foksal.

MAGDALENA KOZŁOWSKA

Junior Project Manager

m.kozlowska@apritech.pl

+48 730 953 591

Magdalena Kozłowska zatrudniona w Apritech Sp. z o.o. od listopada 2016 r. W firmie pełni funkcję Project Coordinatora.

Do jej głównych zadań należy:

  • wsparcie Kierownika Projektu w procesie oferowania
  • sporządzanie umów i zleceń dotyczących realizowanych inwestycji
  • kontrola i ewidencja kosztów związanych z projektem
  • negocjacje warunków kontraktowych, optymalizacja ponoszonych wydatków

Dotychczas związana z takimi podmiotami jak: Neo – Świat Sp. J. (obecnie Tetris), Koncept 2000 Sp. z o.o. (właściciel Airport Hotel Okęcie), Sanito Sp. z o.o., gdzie zatrudniona była na stanowisku Inżyniera i Koordynatora Projektu.

Zdobywając swoje 10 letnie doświadczenie zawodowe, zarówno po stronie Inwestora, jak i Generalnego Wykonawcy wspierała realizacje wielu kluczowych projektów, m.in. :

  • rozbudowa Airport Hotel Okęcie aranżacja oddziałów Deutsche Bank na terenie całej Polski
  • realizacja inwestycji remontowo–budowlanych dla warszawskiej Spółdzielni Dembud
  • nadbudowa dwóch kondygnacji, termomodernizacja budynku wraz z przebudową klatek schodowych przy ulicy Popiełuszki w Warszawie
  • kilkanaście  boisk sportowych w oparciu o rządowy program „Moje Boisko – ORLIK 2012” wykonanie kilkuset instalacji solarnych na terenie województwa lubelskiego.

KACPER ZABOROWSKI

Junior Project Manager

k.zaborowski@apritech.pl

+48 531 034 393

W firmie Apritech Sp. z o.o. od początku działalności.

Do jego głównych zadań należy: koordynacja zamówień, logistyka, nadzór nad pracami podwykonawców oraz wsparcie administracyjne.

Jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku budownictwo. Dotychczasowe doświadczenie budowlane zdobywał podczas praktyk w firmie Unibep S.A. na budowie Słodowiec City oraz na stażu w firmie Warbud S.A. na budowie Prime Corporate Center.

W firmie Apritech Sp. z o.o. pracował przy następujących projektach biurowych: MDDP Akademia Biznesu, Holon S.A., Sol-Millenium Europe Sp. z o.o., Navigator Capital S.A., Polska Izba Ubezpieczeń.

W wolnych chwilach interesuje się żeglarstwem, kolarstwem oraz muzyką.

ALEKSANDRA RUKAT

Project Engineer

a.rukat@apritech.pl

Absolwentka Wydziału Ekonomii oraz przyszły Inżynier Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Do zespołu firmy Apritech Sp. z o.o. dołączyła w lutym 2018 roku.

W międzyczasie zdobyła doświadczenie oraz wiedzę na stażu w firmie Budimex przy budowie Outlet Factory Annopol w Warszawie. W późniejszych latach jako pracownik administracji publicznej w Wydziale Architektury i Budownictwa przyswoiła wszystkie niezbędne przepisy, warunki techniczne oraz ustawy dotyczące prawa budowlanego wraz z zasadami przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych. Przed angażem w firmie Apritech Sp. z o.o. zasilała szeregi zespołu Działu Inwestycji w firmie po stronie Generalnego Wykonawcy charakteryzującej się wykończeniem powierzchni w wysokim standardzie oraz wynajmem prestiżowych lokali w centrum Stolicy, rezydencji pod Warszawą oraz na Warmii.

W Apritech Sp. z o.o.  odpowiada za nadzór nad pracami podwykonawców, koordynacja zamówień, wsparcie Kierownika Projektu, sporządzanie umów i zleceń dot. realizowanych inwestycji.

Prywatnie interesuje się wzornictwem i aranżacją wnętrz. Czas wolny spędza przy kreatywnych pracach w towarzyskie filmów Woodego Allena.

KATARZYNA SKŁADANOWSKA

Asystentka Działu Realizacji

k.skladanowska@apritech.pl

+48 694 426 427

Absolwentka Wydziału Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku budownictwo oraz SGGW – Zamówienia Publiczne.

W Apritech pracuje od czerwca 2017 roku. Wcześniej związana była z branżą Facility Management (obsługa techniczna). W trakcie kariery zawodowej współpracowała z takimi Klientami jak: Unibail-Rodamco, Atrium Poland Real Estate Management, APSYS Management, BNP Paribas Real Estate. Przygotowywała oferty na rozbudowy i prace dodatkowe dla Centrów Handlowych, m.in. Arkadia, Promenada, Reduta, Targówek, Ursynów, Copernicus Toruń, Molo Szczecin, Atrium i Mosty Płock, Biała Białystok oraz dla budynków biurowych i fabryk, m.in. Atrium Tower, Netia, Crown Packaging Polska.

MAJA BZIKOT

Project Coordinator

m.bzikot@apritech.pl

+48 730 103 951

Absolwentka Wydziału Informatyki i Zarzadzania  Politechniki Wrocławskiej .

W firmie Aplitach Sp. z o.o. pracuje od lutego 2018 r. Odpowiedzialna jest za koordynację pracy biura, współpracę z podwykonawcami, dostawcami materiałów i usług.

Swoje 10 letnie doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z firmami z sektorów energetyki

i budownictwa po stronie Generalnego Wykonawcy. Brała udział w realizacji wielu kluczowych projektów. Wspierała zespół w procesach administracyjnych, ofertowania oraz pozyskiwania nowych projektów i zleceń.

Prywatnie miłośniczka zdrowej kuchni, gorzkiej czekolady i wypraw rowerowych.

"

referencje

JESTEŚ ZAINTERESOWANY

WSPÓŁPRACĄ Z APRITECH?

kontakt

ZESPÓŁ

BARTOSZ CHOŁUJ

Dyrektor ds. Realizacji

b.choluj@apritech.pl

+48 602 667 500

PAWEŁ KOCHAŃSKI

Project Manager

p.kochanski@apritech.pl

+48 664 089 718

ŁUKASZ WÓDZ

Project Manager

l.wodz@apritech.pl

+48 531 544 295

MAREK KAŹMIERCZAK

Project Manager

m.kazmierczak@apritech.pl

+48 784 052 445

MAGDALENA KOZŁOWSKA

Junior Project Manager

m.kozlowska@apritech.pl

+48 730 953 591

KACPER ZABOROWSKI

Junior Project Manager

k.zaborowski@apritech.pl

+48 531 034 393

ALEKSANDRA RUKAT

Project Engineer

a.rukat@apritech.pl

KATARZYNA SKŁADANOWSKA

Asystentka Działu Realizacji

k.skladanowska@apritech.pl

+48 694 426 427

MAJA BZIKOT

Project Coordinator

m.bzikot@apritech.pl

+48 531 034 225

ZESPÓŁ

BARTOSZ CHOŁUJ

Dyrektor ds. Realizacji

b.choluj@apritech.pl

+48 602 667 500

PAWEŁ KOCHAŃSKI

Project Manager

p.kochanski@apritech.pl

+48 664 089 718

ŁUKASZ WÓDZ

Project Manager

l.wodz@apritech.pl

+48 531 544 295

MAREK KAŹMIERCZAK

Project Manager

m.kazmierczak@apritech.pl

+48 784 052 445

MAGDALENA KOZŁOWSKA

Junior Project Manager

m.kozlowska@apritech.pl

+48 730 953 591

KACPER ZABOROWSKI

Junior Project Manager

k.zaborowski@apritech.pl

+48 531 034 393

ALEKSANDRA RUKAT

Project Engineer

a.rukat@apritech.pl

KATARZYNA SKŁADANOWSKA

Asystentka Działu Realizacji

k.skladanowska@apritech.pl

+48 694 426 427

MAJA BZIKOT

Project Coordinator

m.bzikot@apritech.pl

+48 531 034 225

ZESPÓŁ

BARTOSZ CHOŁUJ

Dyrektor ds. Realizacji

b.choluj@apritech.pl

+48 602 667 500

PAWEŁ KOCHAŃSKI

Project Manager

p.kochanski@apritech.pl

+48 664 089 718

ŁUKASZ WÓDZ

Project Manager

l.wodz@apritech.pl

+48 531 544 295

MAREK KAŹMIERCZAK

Project Manager

m.kazmierczak@apritech.pl

+48 784 052 445

MAGDALENA KOZŁOWSKA

Junior Project Manager

m.kozlowska@apritech.pl

+48 730 953 591

KACPER ZABOROWSKI

Junior Project Manager

k.zaborowski@apritech.pl

+48 531 034 393

ALEKSANDRA RUKAT

Project Engineer

a.rukat@apritech.pl

KATARZYNA SKŁADANOWSKA

Asystentka Działu Realizacji

k.skladanowska@apritech.pl

+48 694 426 427

MAJA BZIKOT

Project Coordinator

m.bzikot@apritech.pl

+48 531 034 225

ZESPÓŁ

BARTOSZ CHOŁUJ

Dyrektor ds. Realizacji

b.choluj@apritech.pl

+48 602 667 500

PAWEŁ KOCHAŃSKI

Project Manager

p.kochanski@apritech.pl

+48 664 089 718

ŁUKASZ WÓDZ

Project Manager

l.wodz@apritech.pl

+48 531 544 295

MAREK KAŹMIERCZAK

Project Manager

m.kazmierczak@apritech.pl

+48 784 052 445

MAGDALENA KOZŁOWSKA

Junior Project Manager

m.kozlowska@apritech.pl

+48 730 953 591

KACPER ZABOROWSKI

Junior Project Manager

k.zaborowski@apritech.pl

+48 531 034 393

ALEKSANDRA RUKAT

Project Engineer

a.rukat@apritech.pl

KATARZYNA SKŁADANOWSKA

Asystentka Działu Realizacji

k.skladanowska@apritech.pl

+48 694 426 427

MAJA BZIKOT

Project Coordinator

m.bzikot@apritech.pl

+48 531 034 225