oferty pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY

Firma Apritech Sp. z o.o. zatrudni doświadczonych i sumiennych pracowników budowlanych/montażystów (prace przy wykończeniu wnętrz – powierzchnie biurowe i mieszkalne na terenie Warszawy i okolic).

Zakres obowiązków:

• montaż ścianek i sufitów z płyt GK oraz sufitów podwieszanych kasetonowych

• malowanie

• montaż wykładzin dywanowych i PCV

• montaż drzwi

•  montaż innych elementów wystroju wnętrz

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym charakterze

• inne umiejętności mile widziane gotowość do nauki i samodoskonalenia

• posiadanie prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• stałą, legalną pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie - płatne na czas

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku profesjonalne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 730 103 951 lub mailowy: rekrutacja@apritech.pl

  Strona główna

Referencje

Nasz potencjał to ludzie!

Dołącz do zespołu Apritech i wspólnie z nami realizuj wyjątkowe projekty.

Oferty pracy